Новини 16:53

Журнал Time опублікував обкладинку з об'єднаними обличчями Путіна та Трампа

Обкладинка вийшла під заголовком "Криза саміту".

Американське видання Time у четвер, 19 липня, опублікувало обкладинку журналу, на якій об'єднані обличчя президента Сполучених Штатів Дональда Трампа та президента Росії Владіміра Путіна. Про це йдеться  у Twitter видання.

 

 

 

 

 

 

«Трамп хотів саміт із Путіним. Він отримав набагато більше, ніж сподівався», — йдеться в описі до обкладинки.

 

Нагадаємо, 18 липня Американський президент Дональд Трамп повідомив, що США більше не є метою Росії і РФ не втручається у справи Сполучених Штатів. 

 

16 липня президент США Дональд Трамп не звинуватив Росію у втручанні в американські президентські вибори в 2016 році, а також не підтримав висновки спецслужб США, які стверджують, що РФ втручалася у вибори. Зокрема, Трамп сказав: "президент Путін каже, що це не Росія. Я не бачу причин, чому це повинна бути вона". Водночас він поставив під сумнів роботу американських спецслужб. Однак 17 липня Трамп повідомив, що погоджується та приймає висновки американських розвідувальні служби про те, що Росія втручалася у вибори в 2016 році.

 

Згодом представники Демократичної і Республіканської партій Сполучених Штатів Америки розкритикували заяву американського президента Дональда Трампа про те, що він обмовився на зустрічі з російським президентом Владіміром Путіним і насправді згоден з висновками американських спецслужб про втручання Росії у президентські вибори 2016 року. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...