Новини 18:29

Чорногорія відреагувала на заяву Трампа щодо необхідності захисту країни в рамках НАТО

В уряді країни наголосили, що саме традиції та мирна політика Чорногорії зробили її найбільш стабільною державою в регіоні.

Уряд Чорногорії відреагував на заяву президента США Дональда Трампа, який поставив під сумнів обов'язок Вашингтона захищати таких "крихітних" союзників по НАТО, як Чорногорія. Про це йдеться в офіційній заяві уряду країни.

 

"У сучасному світі неважливо, наскільки ти великий чи малий, важливо, наскільки ви поділяєте цінності свободи, солідарності та демократії. Саме тому дружба та союз Чорногорії і США – сильні і непорушні", – йдеться в повідомленні.

 

За словами чорногорських урядовців, саме традиції та мирна політика цієї країни зробили її найбільш стабільною державою в регіоні, у якій під час розпаду Югославії не лютувала війна.

 

У Чорногорії нагадали, що саме вони прихистили 120 тисяч постраждалих від війни людей, а до того першими в Європі протистояли фашизму.

 

"І сьогодні, як новий член НАТО та кандидат на вступ до ЄС, вона сприяє миру та стабільності не тільки на європейському континенті, але й по всьому світу, зокрема поряд з американськими солдатами в Афганістані", – підкреслюють в уряді.

 

У заяві додають, що Чорногорія вибудовує дружні стосунки з іншими державами, але водночас "спроможна сміливо і акуратно захищати та обороняти свої національні інтереси".

 

Як повідомлялося 18 липня, американський президент Дональд Трамп поставив під сумнів обов'язок Сполучених Штатів Америки захищати таких "крихітних" союзників по НАТО, як Чорногорія. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...