Новини 15:31

У Миколаєві директора бронетанкового заводу звільнили через борги із зарплати

Це призвело до того, що Державна казначейська служба припинила погоджувати платежі за поточними договорами з Міноборони.

Директора Миколаївського бронетанкового заводу, що входить до складу Укроборонпрому, Миколу Кістріна звільнено з посади через затримку у виплаті зарплат працівникам підприємства.  Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому у вівторок, 31 липня.

 

Повідомляється, що Миколаївський бронетанковий завод накопичив борг по виплаті заробітних плат за два місяці через прострочену кредиторську заборгованість за договорами з Міністерством оборони України.

 

Це призвело до того, що Державна казначейська служба не погоджує платежі за поточними договорами з Міноборони. 

 

"Неналежне виконання Державного оборонного замовлення, в умовах, коли в країні йде війна – неприпустимо. Це наносить пряму шкоду не тільки обороноздатності України, але і самому підприємству, яке залишається без цінних фахівців через затримки заробітної плати. Враховуючи те, що таке неефективне керівництво підприємством призведе до появи ще більших проблем, мною було прийнято рішення звільнити Миколу Кістріна з посади", – заявив генеральний директор Укроборонпрому Павло Букін.

 

Нагадаємо, 24 липня міністр оборони України Степан Полторак  звільнив офіцерів, причетних до розкрадання понад 200 тонн палива в Одесі. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...