Новини 15:35

У поліції назвали кількість загиблих та постраждалих у ДТП в Україні за півроку

Правоохоронці також назвали основні причини, які спричиняють ДТП.

Правоохоронці повідомили, що за півроку на території України сталося понад 68,5 тисяч дорожньо-транспортних подій, у яких загинули  1237 осіб, а поранення отримали – понад 12,5 тисяч. Про це Департамент патрульної поліції Національної поліції України повідомив у відповідь на запит кореспондента Тижня.

 

"З 01.01.2018 по 30.06.2018 на території України сталося 68 776 ДТП, серед них 9965 – з постраждалими, у яких 1237 осіб загинуло та 12 847 – травмовано", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, у поліції також назвали основні причини, які спричиняють ДТП.

 

"Найчастіше причинам ДТП стають саме перевищення безпечної швидкості руху, порушення правил маневрування, проїзду перехресть та пішохідних переходів, порушення правил дорожнього руху пішоходами, керування транспортними засобами у стані  сп'яніння", – наголосили правоохоронці.

 

Як повідомлялося, 20 липня міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що Кабінет міністрів України 26 липня схвалить постанову, якою з 27 липня буде повернуто швидкісний контроль на дорогах. Крім того, 25 липня, генеральний прокурор України Юрій Луценко запропонував запровадити для винуватців смертельних аварій мінімальний термін покарання у вигляді позбавлення волі на один рік без права на умовне засудження.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...