Новини 2018-08-30 13:46

На кордоні затримано вантаж контрабандної літератури з Росії

Затриманий намагався перемістити через кордон друковану продукцію, зокрема - 591 кг літератури російського виробництва, у т.ч. й військового спрямування.

У Житомирський області офіцери-прикордонники викрили канал контрабанди до України книжок, виданих у Росії. Про це повідомляє речник ГПУ Андрій Лисенко у Facebook у четвер, 30 серпня. 

 

"Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України разом із слідчими Головного управління Національної поліції в Житомирській області затримано громадянина України після спроби підкупити інспектора-прикордонника", - повідомив він. 

 

Затримання проводилось за оперативного супроводження відділу внутрішньої безпеки по Житомирському прикордонному загону ДПС України.

 

30 серпня приблизно о 01:30 безпосередньо після передачі частини неправомірної вигоди в розмірі 1 200 гривень інспектору ДПС, який діяв під контролем правоохоронних органів, хабародавця затримано.

 

"За цю суму він сподівався безперешкодно перемістити через державний кордон України друковану продукцію з перевищенням установлених норм та уникнення її декларування, зокрема - 591 кг літератури російського виробництва, у т.ч. й військового спрямування.", - додав Лисенко.

 

На даний час затриманому готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання відносно нього запобіжного заходу.

 

 

Нагадаємо, 9 липня Держкомтелерадіо відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення на митну території України двох книг російського видавництва «Эксмо», у змісті яких присутні ознаки російської пропаганди.

 

 2 липня Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив ТОВ «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення в Україну книги російського видавництва «Эксмо», у змісті якої присутні ознаки російської пропаганди. 

схожі новини