Новини 22:12

Адвокат Балуха обговорив із черговим СІЗО інформацію про побиття політв'язня

Адвокат планує 15 вересня зустрітися з активістом, щоб дізнатися про ситуацію.

Адвокат обговорив по телефону з черговим СІЗО, у якому утримують незаконно засудженого українського активіста Володимира Балуха, інформацію про побиття політв'язня, його запевнили, що "ніяких надзвичайних подій не відбувалося". Про це в п'ятницю, 14 вересня, повідомляє "Кримська правозахисна група".

 

"Черговий запевнив адвоката, що ніяких надзвичайних подій не відбувалося, включаючи і Володимира Балуха. Адвокат повідомив, що для того, щоб в цьому переконатися, йому потрібно побачити підзахисного. Черговий відповів, що завтра можна прийти, і, за згодою начальника, зустрітися з Володимиром Балухом", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, адвокат планує в суботу, 15 вересня, домогтися зустрічі з активістом, щоб дізнатися про ситуацію.

 

"На думку КПГ, назвати інформацію чергового достовірної чи ні складно, так як перевірити її можна тільки після того, як захисник українця особисто зустрінеться з ним", – наголошується в повідомленні.

 

Як повідомлялося, 14 вересня заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз заявив, що в анексованому Криму незаконно засудженого українського активіста Володимира Балуха в сімферопольському СІЗО сильно побили та "погрожують позбутися". 

 

Нагадаємо, 19 березня  Балух оголосив безстрокове голодування, натомість 22 червня він оголосив сухе голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

 

5 липня  Балуху  оголосили новий вирок – 5 років колонії та штрафу 10 тисяч рублів

схожі новини