Новини 22:58

У Криму "суд" заарештував активіста "Кримської солідарності"

Бєлялова вже етапували до спецприймальника.

У окупованому Криму Бахчисарайський міський "суд" засудив до п'яти діб адміністративного арешту активіста "Кримської солідарності" Османа Бєлялова, у якого напередодні проводили обшуки. Про це в п'ятницю, 14 вересня, повідомляє журналіст Антон Наумлюк.

 

"За другим звинуваченням по 20.29 КоАП Осман Бєлялов також арештований на п'ять діб. У підсумку, йому належить провести в ув'язненні п'ять діб адміністративного арешту. Звинувачення пред'явлено за репости в ВКонтакте 2010-2011 років. З Бахчисарайського міськсуду Бєлялова вже етапували до спецприймальника", – йдеться в повідомленні.

 

За даними правозахисної групи "Кримська солідарність", окупанти звинувачують Бєлялова в порушенні ст. 20.3 ("пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами") і ст. 20.29 ("масове поширення екстремістських матеріалів, включених в опублікований федеральний список екстремістських матеріалів, а так само їх виробництво або зберігання з метою масового поширення") КоАП РФ.

 

Нагадаємо, 13 вересня російські силовики прийшли з обшуками  до будинку кримського татарина Османа Бєлялова у Бахчисараї. 

 

 

схожі новини