Новини 17:30

Постпред президента доповідатиме в Верховній Раді щодо ситуації в анексованому Криму

За даними парламенту, доповідь стосуватиметься ситуації із захистом прав українських громадян в Криму.

Цього пленарного тижня у профільних комітетах Верховної Ради заслухають доповідь постійного представника президента України у Автономній республіці Крим Бориса Бабіна. Про це йдеться у порядку денному комітетів Ради.

 

За даними парламенту, доповідь стосуватиметься ситуації із захистом прав українських громадян в Криму.

 

"Доповідь постійного представника президента в АРК  на виконання плану невідкладних заходів щодо протидії агресії РФ, захисту інтересів держави тагромадян, а також українських юридичних осіб в Криму на 2018-2019 роки", - йдеться у повідомленні.

 

Зокрема, 18 та 19 вересня 2018 року представник Порошенка візьме участь у засіданнях трьох комітетів парламенту: комітету з питань свободи слова, комітеті з питань інформатизації та зв’язку, а також у комітеті ВРУ з питань забезпечення правоохоронної діяльності.

 

Нагадаємо, 9 вересня  заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак повідомив, що відновлення подачі води в Крим можливо після визнання Російською Федерацією факту окупації українського півострова.За його словами, Росія жодного разу офіційно не зверталася до України з питань подачі води в Крим.

схожі новини