Новини 11:43

Порошенко заявив, що Україна не допустить зняття санкцій з РФ

Президент також зазначив, що Москва прагне зняти санкції в січні в зв'язку з "нібито-то невиконанням Україною мінських домовленостей".

Президент Петро Порошенко заявив, що Росія намагатиметься послабити санкції проти себе у січні 2019 року, однак Україна цього не допустить. Про це він заявив у четвер, 20 вересня, виступаючи у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

 

Президент наголосив, що надзвичайно важливо, що санкції проти Москви тепер пов’язані не лише з українцями.

 

"Це означає, що приходить абсолютно тверезе розуміння того, що Росія є загрозою всього цивілізованого світу. Ми будемо послідовно протидіяти спробам послабити санкційний тиск на Росію", – підкреслив він.

 

Порошенко також зазначив, що Москва прагне зняти санкції в січні в зв'язку з "нібито-то невиконанням Україною мінських домовленостей".

 

"Майже переконаний, що зняття ми не допустимо. Те, що Росія так наполегливо бореться з санкціями свідчить тільки про те, що вони ефективні і діють. Рубль падає, навіть при зростанні цін на нафту. Російська влада вимушена підвищити пенсійний вік. Це і є ціна агресії", – додав він.

 

Нагадаємо, 20 вересня президент Петро Порошенко повідомив, що з Конституції пропонується вилучити норму, яка дозволяє базування Чорноморського флоту Росії в Україні. 

схожі новини

Новини RedTram

Loading...