Новини 14:34

"Джентльмени, складіть вашу зброю". Українські десантники захопили штаб противника на навчаннях НАТО

Умовні втрати противника склали 32 особи та дві одиниці техніки, а умовні втрати українців – дві людини.

У Німеччині на навчаннях Saber Junction-2018 у п'ятницю, 21 вересня, українські десантники захопили польовий тактичний оперативний центр розвідувального батальйону противника. Про це повідомляє прес-служба Генштабу Збройних Сил України.  

 

 

"Saber Junction: ''Джентльмени, складіть вашу зброю!". Прекрасна фраза, з якої почався сьогоднішній день на Сейбр Джанкшн. 9 годин блукання лісами... Рота 13 батальйону 95 десантно-штурмової бригади ЗС України захопила польовий штаб батальйону 173 бригади і групу італійських спецпризначенців", – йдеться в повідомленні.

 

Командир десантно-штурмової роти Іван Федоренко заявив, що противник не очікував появи українців в своєму розташуванні, а тому серйозного опору не вчинив.

 

"Наші десантники захопили засоби зв'язку, штабні документи та зброю. Умовні втрати противника склали 32 особи та дві одиниці техніки, а умовні втрати українців – 2 людини", – додали в Генштабі.

 

Навчання тривають, український підрозділ продовжує діяти в складі сил OpFor.

 

 

Нагадаємо, в Україні пройшли багатонаціональні військові навчання "Репід Трайдент – 2018" ("Rapid Trident – 2018") за участю підрозділів армій НАТО. 

 

29 березня Міністерство оборони України повідомило, що в міжнародних військових навчаннях Rapid Trident-2018 візьмуть участь понад 2,5 тис. військовослужбовців з 14 країн.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...