Новини 13:04

На Осокорках активісти знесли паркан незаконної забудови, поліція затримала невідомих охоронців

Зазначається, що коли активісти намагалися зайти на будівництво, територію охороняли ненвідомі в масках і з поліцейським шоломами та щитами.

У суботу, 22 вересня, у Києві на Осокорках на місці незаконної забудови активісти, які виступають проти незаконного будівництва в районі озер, знесли паркан незаконної новобудови та зайшли на території будівництва. Про це повідомляє спеціальний корреспондент Тижня.

 

Зазначається, що коли активісти намагалися зайти на будівництво, територію охороняли ненвідомі в масках і з поліцейським шоломами та щитами.

 

Згодом на територію незаконного будівництва підійшов спецпідрозділ поліції. Невідомі охоронці спочатку намагалися кидати у поліцейськіих петарди, а потім почали тікати. Частину невідомих, які не встигли втекти, правоохоронці поклали обличчям на землю та затримали. 

 

За нашими даними, наразі затримано кілька десятків тітушок.

 

Активісти у цей час розбирають паркан, який зсередини вкритий колючим дротом.

 

Світлина від Stas Kozljuk.

 

Варто додати, що на території табору були знайдені пляшки з невідомою рідиною, (ймовірно коктейлі Молотова.) та бити.

Нагадаємо, місцеві жителі неоднарозово повідомляли правоохоронцям, що на території будівництва на Осокорках перебувають представники криміналітету, більшість з яких неодноразово приймали активну участь у резонансних рейдерських атаках, нападах на громадських активістів, охороні незаконних забудов та навіть незаконних збройних формуваннях «ДНР-ЛНР».

схожі новини