Новини 17:06

Країни-члени ОБСЄ засудили РФ за окупацію Криму та підтримали Україну в боротьбі за відновлення територіальної цілісності

За словами Чубарова, у виступах і у вимогах уряду Сполучених Штатів, Канади, Німеччини, Балтійських країн звучали прізвища кримських політв’язнів.

Країни-члени ОБСЄ на щорічній нараді з огляду виконання зобов'язань у сфері людського виміру у Варшаві (Польша) засудили Російську Федерацію за окупацію Криму та підтримали Україну в боротьбі за відновлення територіальної цілісності та звільнення політичних в’язнів. Про це розповів голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.  РБК-Україна.

 

Сам Чубаров розповів, що приїхав з Варшави, де протягом десяти днів проходила щорічна нарада ОБСЄ з питань людського виміру.

 

"Я був там в якості голови Меджлісу кримськотатарського народу, члена парламенту України, брав участь у двох останніх днях, коли підводилися підсумки. Найбільше я звернув увагу на те, на скільки всі наші партнери, країни-члени ОБСЄ засуджують Росію і підтримують Україну в її боротьбі за відновлення територіальної цілісності", - зазначив він.

 

Також Чубаров додав, що у виступах і у вимогах уряду Сполучених Штатів, Канади, Німеччини, Балтійських країн знову і знову звучали прізвища кримських політв’язнів, зокрема, зверталася увага на особливо важкий стан Олега Сенцова і Володимира Балуха.

 

Нагадаємо, 6 серпня українська сторона СЦКК заявила, що збройні формування Російської Федерації на Донбасі перешкоджають діяльності Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ. 

 

20 червня Державний департамент Сполучених Штатів Америки закликав Росію припинити утиски Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

 

14 червня, на сході від Маріуполя чоловік у військовому одязі двічі вистрілив у повітря в напрямку патруля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

 

14 червня в окупованому Донецьку невідомий чоловік у військовому одязі кинув молоток в спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ

схожі новини

Новини RedTram

Loading...