Новини 09:39

Гройсман анонсував відновлення контролю швидкості на дорогах

Прем'єр зазначив, що з 2005 року на дорогах України загинули 74 тисячі осіб, травмувалися близько – 600 тисяч.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що в Україні з понеділка, 8 жовтня, відновлюється контроль дотримання швидкості на дорогах. Про це 4 жовтня він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 

"З понеділка відновлюємо контроль дотримання швидкості на дорогах. Перший тиждень у режимі попереджень, а далі застосовуємо всі механізми покарання порушників. Робимо це не заради штрафів", – наголосив Гройсман.

 

Він зазначив, що з 2005 року на дорогах України загинули 74 тисячі осіб, травмувалися – близько 600 тисяч. Основна причина – недотримання швидкісного режиму.

 

За словами прем'єра, крім контролю швидкості, здійснюватиметься мобілізація всіх засобів спостереження ситуації на дорогах; контроль дотримання технічних норм транспорту, особливо громадського; жорсткий ваговий контроль; а також окрема програма захисту дітей і запровадження світлових елементів одягу, щоб дітей було видно.

 

"Маємо скоротити аварійність і смертність на дорогах мінімум на третину. Покарання і штраф за порушення правил дорожнього руху мають бути достатньо серйозними, щоб водії думали перед тим, як натиснути газ та перевищити швидкість", – додав він.

 

Нагадаємо, 18 вересня Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроект, який передбачає збільшення штрафів у 17 разів для водіїв через порушення правил використання ременів безпеки чи шоломів.

схожі новини