Новини 21:20

В Україні проходять тактичні навчання по відбиттю агресії з моря

Загалом у навчаннях задіяні 600 військовослужбовців і 150 одиниць техніки.

В Урзуфі, що на межі Донецької і Запорізької областей, 12 жовтня проходять тактичні навчання, на яких українська армія та флот відпрацьовують реакцію на можливу висадку ворожого десанту на узбережжя Азовського моря. Про це повідомив прес-секретар президента України Святослав Цеголко.

 

 

"У військових навчаннях беруть участь підрозділи морської піхоти, берегової артилерії, армійська авіація, танкові підрозділи Військово-морських Сили України та Сухопутних військ. В навчаннях в тісній координації із ЗСУ діють підрозділи Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Всього задіяно 600 військовослужбовців та 150 одиниць техніки", – йдеться в повідомленні.

 

 

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександр Куць зазначив, що українські військові готові відбити російську агресію з морського напрямку на Азові.

 

 

"Командири здатні якісно планувати та ефективно керувати різнорідними та міжвидовими групами військ під час ведення бойових дій на суші, морі та в повітрі», - так оцінив Президент України Петро Порошенко тактико-спеціальні навчання ВМС України у взаємодії з іншими військовими формуваннями, що відбулися поблизу Маріуполя", – наголосив він.

 

 

 

Нагадаємо, 10 жовтня Маріупольський загін морської охорони спільно з тактичною авіацією Повітряних сил, танковими військами, артилерією, механізованими ротами Збройних сил України та іншими силовими відомствами взяв участь у комплексі маневрів, що проводяться в рамках навчань на Азовському морі.

схожі новини