Новини 13:10

"Ні дня без медалей". Здобутки української збірної на Invictus Games 2018

У Австралії Україна виборола 20 медалей, що на шість нагород більше, ніж у минулому році.

У Сіднеї з 20 по 27 жовтня проходили міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі –  Invictus Games 2018 ("Ігри нескорених-2018"), у яких беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани. 

 

 

Загалом у 2018 році в змаганнях взяли участь 18 держав. Зокрема, і Україна, яка виборола 20 медалей в дев'яти видах спорту (з 12), перевершивши досягнення на минулорічних Іграх в Торонто, де наша команда завоювала 14 медалей. Так, українці здобули сім золотих,10 срібних і три бронзові медалі.

 

Тиждень.ua зібрав інформацію про досягнення і нагороди української збірної в Австралії.

 


 

Золото

 

Сергій Ільницький, капітан збірної — веслування на тренажерах, категорія IR6, однохвилинний спринт

 

Майя Москвич, Сергій Шимчак, Андрій Усач — стрільба з лука, командні змагання серед новачків.

 

 

Александр Белобоков — веслування на тренажерах, категорія IR3 (однохвилинний спринт).

 

Олександр Гавриленко — пауерліфтинг, змагання в середній вазі, категорія IP5.

 

 

Майя Москвич — стрільба з лука, змагання серед жінок-новачків.

 

Богдан Оксентюк — легка атлетика, біг на 1500 м, категорія IT7.

 

 

Василь Омельченко — легка атлетика, біг на 400 м, категорія  IT7.

 


 

Срібло

 

Олександр Бєлобоков — штовхання ядра, категорія IF.

 

Юрій Дмитренко — легка атлетика; метання диска, категорія IF1; штовхання ядра, категорія IF1.

 

 

Олександр Зозуляк — стрільба з лука, змагання серед чоловіків-новачків.

 

 

Володимир Король — плавання, 100 м вільним стилем, категорія ISD / плавання, 50 м на спині, категорія ISD.

 

Богдан Оксентюк — плавання, 50 м вільним стилем, категорія ISD.

 

Євген Олексенко — пауерліфтинг, змагання у важкій вазі, категорія IP6.

 

 

Василь Омельченко — легка атлетика, стрибки у довжину, категорія IJ5.

 

 

Шинкарук Віктор — плавання, 50 м брасом, категорія ISD.

 


 

Бронза

 

Володимир Король — плавання, 50 м вільним стилем, категорія ISD.

 

 

Богдан Оксентюк — плавання, 100 м вільним стилем, категорія ISD.

 

Денис Фіщук — велоспорт, заїзд на час, категорія IRB3.

схожі новини