Новини 13:14

Розвідка повідомила, які зарплати в російських військових та бойовиків в ОРДіЛО

У ГУР також заявили, що окупанти вживають заходів для підвищення кількісних показників "призову".

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що грошове забезпечення кадрових військовослужбовців РФ,  російських найманців та бойовиків, призваних з числа місцевого населення, значно відрізняється. Про це повідомляє прес-служба ГУР.

 

Як зазначається, відповідну інформацію російське окупаційне командування намагається приховати.

 

"Полковник ЗС РФ (на посаді командира батальйону і вище) отримує 124 тис. рос. руб. (понад 53 тис. грн – Ред.) щомісяця, які нараховуються йому на картковий рахунок на території РФ; громадянин РФ (не військовослужбовець, найманець) — 25 тис. рос. руб. (близько 10 705 грн – Ред.) та щоденно 500 рос. руб. (близько 214 грн – Ред.) за перебування на передовій. Показовим є те, що на рівнозначній посаді місцевий мешканець отримує 15 тис. рос. руб. (близько 6423 грн – Ред.), а за перебування на передовій — 200 рос. руб. (близько 86 грн – Ред.) щодня", – йдеться в повідомленні.

 

За даними розвідки, у зв’язку з виключно матеріальною вмотивованістю зазначених осіб, у підрозділах окупаційних військ продовжує стрімко зростати кількість дезертирів та тих, хто бажає звільнитись з "військової служби".

 

Крім того, у ГУР повідомили, що російське окупаційне командування вживає заходів для підвищення кількісних показників "призову" населення тимчасово окупованих територій на "військову службу".

 

"Особлива увага приділяється призову на контрактну службу, яку окупанти посилено рекламують з використанням теле-радіо- та друкованої пропаганди. Водночас, ширяться чутки про примусовий призов на два роки, у т.ч. осіб, які раніше проходили військову службу, без підписання контракту і можливості отримання більш високого рівня грошового забезпечення", – зазначається в повідомленні.

 

Як повідомлялося 29 жовтня, на Донбасі незаконні збройні формування комплектують за рахунок кадрових військовослужбовців Збройних сил РФ та спеціальних груп так званого "Всевеликого войска Донського", які прибувають з території Росії. За даними ГУР, новоприбулі особи нав'язують місцевим жителям проросійські погляди та зневажливе ставленням до всього українського.

 

30 жовтня в ГУР заявили, що на окупованих територіях Донецької і Луганської областей посилюються проукраїнські настрої серед місцевого населення. 

схожі новини