Новини 11:48

Лукашенка висловив сумнів щодо розміщення військової бази РФ у Білорусі

За його словами, білоруські військові здатні дати відсіч будь-якій агресії і без Москви.

Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка вважає непотрібним розміщення військової бази Росії на території своєї країни. Про це повідомляє білоруське видання БЕЛТА.

 

Читайте також: Білорусь на голці Москви

 

"Чи буде тут (у Білорусі – ред.) військова база, чи не буде - різниці абсолютно ніякої немає. Ми її не розміщуємо тут не тому, що ми хочемо американцям або комусь показати, що ми суверенні та незалежні. Ми не розміщаємо, тому що вона тут не потрібна", - зазначив Лукашенка.

 

На його думку, білоруські військові здатні дати відсіч будь-якій агресії і без Москви.

 

"Якби ми це не могли зробити, повірте, ми звернулися б самі до Росії, щоб вони забезпечили нам безпеку. Поки такої необхідності у нас немає ", - заявив очільник Білорусі.

 

У вересні 2015 року президент РФ Владімір Путін доручив підписати угоду про створення авіабази на білоруській території. У відповідь на це Лукашенко сказав, що нічого про це не знає, а питання про базу він з російським президентом він не обговорював.

 

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив, що створення на постійній основі військової бази США у Польщі є відповіддю на агресивні дії Росії.