Новини 16:52

Стало відомо, коли відбудеться перше судове засідання в справі Добкіна

Засідання суду призначено на 12:00.

У Дзержинському районному суді Харкова 12 листопада відбудеться перше судове засідання в кримінальному провадженні щодо народного депутата Михайла Добкіна та низки екс-чиновників Харківської міської ради, яким інкримінують розкрадання 75 га землі вартістю понад 240 млн гривень. Про це йдеться в повідомленні на сайті "Судової влади України".

 

Зокрема, у "справі Добкіна" також обвинувачують екс-заступницю міського голови Харкова Тетяну Овіннікову, головного архітектора Харкова Сергія Чечельницького, екс-заступника начальника управління земельних відносин Харківської міськради Бориса Бароніна, а також очільники низки обслуговуючих кооперативів – Володимир Конюхов та Сергій Кітченко.

 

Засідання суду призначено на 12:00.

 

Як повідомлялося, 10 липня Генеральна прокуратора України завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо колишнього міського голови Харкова, народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна. 11 жовтня Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишнього міського голови Харкова, народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Михайла Добкіна.

 

29 червня генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Михайла Добкіна. За його словами, в діях Добкіна "вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові нормативною вартістю понад 220 млн грн".

 

14 липня 2017 року ГПУ вручила Добкіну повідомлення про підозру.

 

15 липня 2017 року Печерський райсуд вирішив узяти під варту на два місяці народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна з можливістю внесення застави у розмірі 50 млн гривень.