Новини 09:46

Справу Стерненка передали з Одеси до Києва через ймовірний зв'язок між нападниками та поліцією

Справу доручено центральному апарату слідства Служби безпеки України.

Кримінальну справу щодо нападу на одеського активіста, керівника громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка передали з Одеси до Києва через підозру про змову між нападниками та працівниками поліції. Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" повідомив генеральний прокурор Юрій Луцценко, передає ТСН.

 

"Його справу забрано з Одеси у силу підозри у певних корумпованих і особистих зв'язках між нападниками і окремими правоохоронцями. Доручено центральному апарату слідства Служби безпеки України", - розповів генпрокурор.

 

Луценко переконаний, що нападники на Стерненка будуть покарані, а що стосується замовників, то "треба ще працювати".

 

Нагадаємо, 8 червня колишній очільник одеського "Правого сектору" Сергій Стерненко, на якого скоїли іще один напад розповів, що правоохоронні органи вже вчетверте відмовились надати йому охорону.

 

24 травня невідомі скоїли напад на одеського активіста, керівника громадської організації «Небайдужі» Сергія Стерненка, один із нападників загинув. Медики доставили активіста до операційної. За його словами, нападників було двоє. Один втік, інший – отримав від Стерненка смертельний удар ножем.

 

Крім того, 14 серпня стало відомо, що поліція позбавила державної охорони активіст Автомайдану Віталій Устименко, на якого 5 червня в Одесі напали з ножем.