Новини 15:19

ГПУ завершила розслідування щодо екс-керівників Укргазбанку

Сторонам провадження вже надано право на доступ до матеріалів розслідування.

Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо колишнього заступника голови правління АБ "Укргазбанк" та колишнього заступника директора Київської регіональної дирекції банку. Про це повідомляє речник ГПУ Андрій Лисенко. 

 

"Досудовим розслідуванням доведено злочинну діяльність колишніх керівників Банку, яка полягала в організації розтрати чужого майна у змові з групою осіб, шляхом надання кредитних коштів в розмірі 100 млн грн підконтрольному фіктивному підприємству без мети їх повернення, внаслідок чого заподіяно матеріальну шкоду АБ "Укргазбанк" в особливо великих розмірах", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, сторонам провадження повідомлено про завершення досудового розслідування та надано право на доступ до матеріалів досудового розслідування.

 

"Досудове розслідування щодо встановлення співвиконавців цих та інших злочинів триває", – додали в ГПУ.

 

Нагадаємо, 13 квітня ГПУ повідомила про підозру колишньому керівнику АБ "Укргазбанк" у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27 (види співучасників), ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб), ч. 2 ст. 205 (фіктивне підприємництво),  ч. 5 ст. 191 (привласнення коштів) ККУ.

 

20 квітня суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави для колишнього керівника правління АБ "Укргазбанк", якого підозрюють у розкраданнях та фіктивному підприємництві. За даними ЗМІ, йдеться про співвласника ВАТ АБ "Укргазбанк" Олексія Омельяненка.

схожі новини