Новини 13:57

Гройсман заявив, що тарифи на тепло можуть зрости не більш, ніж на 16%

Міністр додав, щолюди мають зрозуміти, що питання ціни газу - важливо, для формування тарифів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що через підвищення ціни на газ на 23% тарифи на тепло можуть зрости не більш, ніж на 16%. Про це передає прес-служба уряду.

 

"Коли я чую, що тарифи на тепло і воду можуть зрости на 70%, у мене питання: з якого дива це має відбутися? Люди мають зрозуміти, що питання ціни газу - важливо, для формування тарифів. Але ми порахували: якщо газ подорожчав на 23%, то тарифи на тепло мають підвищуватися не більш, ніж на 16%, - сказав Гройсман.

 

"Якщо йдеться про 70%, значить дехто під шумок хоче зіграти і кратно підвищити ціни на тепло, а відповідальність повісити на когось іншого", - додав прем’єр.

 

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів на засіданні 19 жовтня вирішив підвищити ціну на газ для населення.

 

26 липня стало відомо, що Кабінет Міністрів залишив незмінними ціни на природний газ для населення до 1 вересня 2018 року. 

 

8 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що вимога Міжнародного валютного фонду (МВФ) про підвищення ціни на газ для населення залишається невирішеною, так як сторони знаходяться у пошуку рішення. 

 

Як повідомлялося 8 квітня, уряд розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду в 2018 році лише 1,5 мільярда доларів.

 

Раніше заступник голови Національного банку України Дмитро Салогуб повідомляв, що Київ очікує надходження чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.

 

 

 

схожі новини