Новини 15:57

Документальний фільм про Майдан та війну на Донбасі змагатиметься за "Оскар"

Стрічка може поборотися за нагороду в категорії "Найкращий документальний фільм".

Фільм "Переломний момент: Війна за демократію в Україні" увійшов до списку фільмів, які змагатимуться за "Оскар" в категорії "Найкращий документальний фільм". Про це повідомив режисер стрічки Олесь Санін.

 

"Переломний момент: Війна за демократію в Україні, режисери Марк Джонатан Харріс та Олесь Санін увійшов до списку фільмів, що боротимуться за Оскар в категорії найкращий документальний фільм", – йдеться в повідомленні.

 

 

"Переломний момент" – це результат творчої співпраці американського документаліста, володаря трьох "Оскарів" Марка Джонатана Харріса та українського режисера фільму "Мамай" та "Поводир" Олеся Саніна.

 

У кінокартині зібрані свідчення політичних, кримінальних, військових злочинів та терактів на території України. Кадри, які показані у фільмі, не раз облетіли світ. Серед них і перша смерть Революції, розстріли учасників протесту, кінохроніка бойових дій у Дебальцевському районі, кадри падіння збитого проросійськими терористами малайзійського Boeing MH-17, хроніка бойових дій у Дебальцівському котлі. Під час роботи над картиною творці записали понад 86 інтерв'ю з учасниками Революції Гідності та подій на сході України.

 

Нагадаємо, 16 лютого 2017 року відбулася презентація документального фільму "Переломний момент: війна за демократію в Україні", який розповідає про героїзм і трагедію Майдану, а також про війну на Сході. 

 

Як повідомлялося 30 жовтня, документальний фільм The Distant Barking of Dogs ("Віддалений гавкіт собак") пройшов кваліфікацію і потрапив у лонг-лист претендентів на премію "Оскар".

схожі новини