Новини 15:57

Джемілєв заявив, що Порошенко був невдоволений роботою представника президента в Криму

Водночас лідер кримськотатарського народу зазначив, що йому невідомо, хто замінить Бабіна на посаді.

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що президент України Петро Порошенко ще кілька місяців тому висловлював незадоволення роботою постійного представника глави держави в Криму Бориса Бабіна. Про це уповноважений президента України в справах кримських татар повідомив у вівторок, 4 грудня, на прес-конференції.

 

"Питання про звільнення Бабіна президент обговорював зі мною ще три-чотири місяці тому", – наголосив він.

 

Джемілєв зазначив, що Порошенко тоді висловлював незадоволення роботою представництва президента в Автономній Республіці Крим і запитував його точку зору щодо дій у зв'язку з цим.

 

Також лідер кримськотатарського народу підкреслив, що Бабін не був його кандидатом на цю посаду в 2017 році. Водночас Джемілєв заявив, що йому невідомо, хто замінить Бабіна на посаді.

 

"Відверто кажучи, у нас немає кандидатур. Але ми будемо шукати", – повідомив він.

 

Крім того, Джемілєв додав, що не знає, чому Бабіна звільнили саме зараз, проте виразив припущення, що це може якимсь чином пов'язано з доповіддю останньої парламентської слідчої комісії в Херсоні.

 

"Не знаю, чи можна пов'язувати його звільнення з його резонансною доповіддю щодо корупції, беззаконня, розгулу сепаратизму, які відбуваються у Херсонській області (при тому, що глава обладміністрації малює картину набагато більш оптимістичну),  але, можливо, цей дисонанс зіграв роль", – резюмував уповноважений президента в справах кримських татар.

 

Як повідомлялося, 2 грудня президент України Петро Порошенко звільнив Бориса Бабіна з посади постійного представника глави держави в Криму. 

 

Нагадаємо, 18 серпня 207 року президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Бориса Бабіна постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим.