Новини 10:14

Янукович не виступив у суді з останнім словом

Адвокат просить суд зупинити судовий розгляд справи Януковича до його одужання.

Екс-президент України Віктор Янукович, якого звинувачують у вчиненні державної зради, у середу, 5 листопада, не вийшов на зв’язок з Оболонським районним судом Києва, де розглядається його справа. Про це повідомляє УНІАН.

 

Його адвокати заявили, що він ще хворіє.  Захисник Януковича Олександр Горошинський повідомив, що його підзахисний перебуває на лікуванні в Ізраїлі і тому не вийшов на зв’язок з Оболонським райсудом Києва.

 

Після того, як головуючий у справі суддя Владислав Дев’ятко констатував, що Янукович не вийшов на зв’язок з судом, слово взяв адвокат Горошинський:

 

«Долучаю до матеріалу справи медичні довідки. Зокрема, довідку медичного центру, що Янукович поступив на лікування. Я надаю відповідь на адвокатський запит, де керівник лікарні відповідає, чи можна проводити відео-конференцію в стінах цієї лікарні. В медцентрі повідомляють, що у них не передбачено подібних заходів. У медичному закладі заявили про неможливість цього. Також надаю відповідь ізраїльського лікаря з приводу захворювання Януковича», - сказав адвокат.

 

Також Горошинський просить суд зупинити судовий розгляд справи Януковича до його одужання і допитати з приводу хвороби його підзахисного ізраїльського лікаря.
 

Нагадаємо, у понеділок, 19 листопада, Оболонський районний суд, розглядаючи справу про державну зраду екс-президента Віктора Януковича,  дав йому другу можливість виступити з останнім словом.

 

18 листопада адвокат колишнього президента повідомив, що Віктор Янукович не буде присутнім на останньому засіданні суду, так як перебуватиме у лікарні через отриману травму.

 

30 жовтня Оболонський районний суд Києва  завершив стадію дебатів у кримінально провадженні про державну зраду колишнього президента Віктора Януковича. 

 

Раніше повідомлялось,  що екс-президент України Віктор Янукович має виступити з останнім словом в Оболонському районному суді Києва по справі про держзраду 23 жовтня 2018 року.