Новини 21:40

У Трампа повідомили, що вивчають варіанти протидії реалізації "Північного потоку-2"

Водночас Болтон наголосив, що Вашингтон негативно ставиться до будівництва газопроводу.

Радник президента США з національної безпеки Джон Болтон повідомив, що Вашингтон розглядає різні можливі варіанти протидії реалізації російському проекту газопроводу "Північний потік-2". Про це 4 грудня він заявив в ефірі телеканалу C-SPAN.

 

Водночас Болтон наголосив, що Вашингтон негативно ставиться до будівництва газопроводу.

 

"Відносно росіян вже і так діє безліч санкцій. Їх може стати ще більше. Президент, наприклад, неодноразово заявляв, що Німеччині слід відмовитися від газопроводу "Північний потік-2". Ми розмірковуємо над кількома варіантами, щоб створити перешкоди на шляху реалізації проекту "Північний потік-2", – зазначив він.

 

Раніше глава МЗС ФРН Гайко Маас заявив, що вихід Німеччини з проекту газопроводу "Північний потік-2" не призведе до зупинки російського проекту, однак зменшить спроможність Берліна наполягати на продовженні транзиту газу через Україну.

 

Крім того, Європарламент закликав зупинити будівництво "Північного потоку - 2".

 

Як повідомлялось, представник партії "Християнсько-демократичний союз"  Аннегрет Крамп-Карренбауер заявила, що було б "занадто радикально" повністю відмовитися від "Північного потоку-2", але Берлін міг би скоротити об’єми поставок газу.

 

Нагадаємо ,на засіданні найбільшої фракції німецького Бундестагу ХДС/ХСС, в якому взяла участь Меркель, було ухвалено документ, який визнає стратегію розвитку партнерства Німеччини та України. У документі підтверджується, що фракція вбачає у проекті "Північний потік-2" небезпеку. 

схожі новини