Новини 13:10

Адвокат Курбедінова вимагає закрити справу через відсутність правопорушення

У 2013 році в Криму діяла юрисдикція України, в якій немає заборони на символіку, через яку затримали Курбедінова .

В окупованому Криму під час "суду" адвокат затриманого захисника Еміля Курбедінова заявив, що справу проти його підзахисного необхідно закрити у зв’язку з відсутністю складу правопорушення. Про це повідомляє Крим.Реалії.

 

Захисник Олексій Ладін нагадав суду, що в 2013 році в Криму «діяла юрисдикція України, в якій немає заборони на символіку, через яку затримали Курбедінова .

 

«І відповідно немає прямого умислу у вчиненні правопорушення», – сказав адвокат.

 

Суд відмовив у клопотанні про припинення адміністративної справи за закінченням терміну давності. У своєму виступі Ладін зазначив, що не здивується, «якщо через місяць Курбедінова знову судитимуть за скріншоти п’ятирічної давності, які нібито були тільки виявлені».

 

Ще один адвокат Едем Семедляєв заявив, що російські правоохоронці не довели приналежність інтернет-сторінки Курбедінову і доступність матеріалів п’ятирічної давності для звичайних користувачів.

 

Нагадаємо, у будівлі Київського районного "суду" окупованого Сімферополя в четвер, 6 грудня, затримали активіста правозахисної групи "Кримська солідарність" Нурі Абдурашидова, який планував висвітлювати так зване "судове засідання" у справі адвоката Еміля Курбедінова.

 
6 грудня Кримського адвоката Еміля Курбедінова затримали працівники Центру з протидії екстремізму. 

схожі новини