Новини 16:44

У міністерствах оборони України та США узгодили дії з реалізації євроатлантичного курсу України

Полторак проінформував іноземну делегацію збройну агресію з боку Росії у Керченській протоці.

Міністр оборони України Степан Полторак і заступник міністра оборони США у справах РФ, України та Євразії Лора Купер узгодили спільні дії щодо реалізації євроатлантичних прагнень України. Про це повідомляється на сторінці Полторака у Facebook.

 

"Сьогодні провів зустріч із заступником міністра оборони США пані Лорою Купер. Поінформував іноземну делегацію про ситуацію, що склалася внаслідок чергового акту відкритої збройної агресії з боку Росії, який відбувся в Керченській протоці", - написав він.

 

Також, за його словами, вони обговорили питання реалізації закону України "Про національну безпеку України", зокрема в контексті впровадження цивільного демократичного контролю в Міністерстві оборони України, реформування системи управління, здійснення оборонного огляду та ключових аспектів оборонної реформи.

 

Нагадаємо, 4 вересня голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав підтримати ініціативи закріплення у Конституції євроатлантичного вектора розвитку України.

 

11 липня саміт НАТО підтвердив євроатлантичні прагнення України, які були підтримані на Бухарестському саміті та на наступних самітах Альянсу. 

схожі новини