Новини 14:00

Японія передала Україні сучасні радіостанції на $500 тисяч

У Нацполіції планують розгорнути сім базових станцій у шести містах Сумської області.

Уряд Японії в п'ятницю, 14 грудня, передав Національній поліції України сучасні радіостанції із захищеними каналами зв’язку на суму понад 500 тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

 

 

"Вартість переданих японськими партнерами радіостанцій становить півмільйона доларів. Наразі у планах Нацполіції – розгорнути сім базових станцій у шести містах Сумської області", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, участь у церемонії передачі засобів радіозв’язку взяли міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, посол  Японії в Україні Шігекі Сумі, голова Нацполіції України Сергій Князєв та представник ЮНОПС в Україні Андрій Буряковський.

 

 

Зокрема, Князєв підкреслив, що сучасні технічні можливості допоможуть скоротити час реагування на події в регіоні, оптимізувати систему управління та координації підрозділів поліції з іншими силовими структурами.

 

"Загалом ми плануємо за сприяння уряду Японії розгорнути сім базових станцій у шести містах Сумської області. Для сумської поліції буде поставлено понад 600 одиниць засобів радіозв’язку: 450 портативних радіостанцій, 150 – автомобільних та 30 – стаціонарних. Вартість такого обладнання складає понад 500 тисяч доларів", – підкреслив він.

 

Своєю чергою, Сумі зазначив, що уряд Японії надає всебічну допомогу для покращення роботи Національної поліції України.

 

"У нас були спільні великі проекти. Зокрема – японським црядом передано українським поліцейським понад 2 тисячі  автомобілів, дев’ять тисяч  комплектів форменого одягу, а також були надані транспортні засоби для розмінування.  Відтак сьогодні ми передаємо сертифікат на реалізацію проекту по забезпеченню поліції Сумської області радіостанціями із захищеними каналами зв’язку", – додав він.

 

 

Нагадаємо, 22 листопада заступник міністра охорони здоров'я Ольга Стефанишина повідомила, що уряд Японії офіційно передав Національній дитячій спеціалізованій лікарні "Охматдит" діагностичне обладнання на загальну суму понад 24,6 мільйонів гривень.