Новини 18:11

ДТП у Харкові. Суд продовжив арешт Зайцевій і Дронову

Наступне судове засідання відбудеться 20 грудня, на якому суд оголосить результати додаткової судово-медичної експертизи Зайцевої.

Київський райсуд Харкова на два місці продовжив арешт Олені Зайцевій та Геннадію Дронову, підозрюваним у вчиненні смертельної ДТП у Харкові. Відповідне рішення суд ухвалив у середу, 19 грудня.

 

"Суд продовжив арешт як запобіжний захід для фігурантів справи Олени Зайцевої та Геннадія Дронова ще на 2 місяці: до 16 лютого 2019 року", – зазначили в суді.

 

Водночас захист Дронова просив змінити запобіжний захід на домашній арешт з носінням електронного браслета. Своєю чергою, захист Зайцевої – на захід, "не пов'язаний з позбавленням волі з огляду на її хвороби".

 

"Позицію обвинувачення підтримала представник потерпілих Лариса Матвеєва, посилаючись на те, що лікар-нарколог Федірко, яка першою брала у Зайцевої аналізи на наркотики, переховується", – пояснили в суді.

 

Наступне судове засідання відбудеться 20 грудня, на якому суд оголосить результати додаткової судово-медичної експертизи Зайцевої.

 

Нагадаємо, 18 жовтня 2017 року в Харкові сталася ДТП у центрі міста, унаслідок якої загинули шестеро людей. Жінку, яка була за кермом Lexus, що в'їхав у натовп, відразу затримали. 20 жовтня Київський райсуд Харкова на два місяці взяв під варту Олену Зайцеву, обвинувачену в скоєнні смертельної ДТП.

 

Водієві Volkswagen Touareg Геннадію Дронову, який був другим учасником смертельної ДТП, оголосили підозру. 6 листопада. Згодом Київський районний суд Харкова ухвалив рішення взяти Дронова під варту.

 

Сама ж Олена Зайцева згодом визнала свою провину та заявила, що готова понести будь-яке покарання. Також про пом'якшуючі обставини заявляла адвокат Зайцевої. Зокрема, її рідні відправили банківські перекази сім'ям загиблих в аварії. Проте батьки загиблих повернули гроші після того, як чеки від благодійних внесків слідство почало додавати до матеріалів справи. Як повідомляє ТСН, після щирого розкаяння, вони, за словами адвокатки Зайцевої, можуть стати свідченням добровільного відшкодування збитків. Це вже відразу дві пом'якшувальні обставини, які можуть зменшити кількість років у вироку. Адвокат Зайцевої Юлія Козир повідомила, що день перебування в СІЗО вважається день відбування покарання після вироку. Після того, як пройде половина терміну, Олену можуть відпустити умовно-достроково.