Новини 12:17

Жителі Авдіївки залишилися без водопостачання

Причина відключення води встановлюється.

У вівторок, 25 грудня, приблизно о 6:00 сталося знеструмлення та зупинка Донецької фільтрувальної станції (ДФС), яка розташована в Ясинуватському районі Донецької області, у так званій «сірій зоні». У зв’язку з цим було припинено водопостачання до м. Авдіївка. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області.

 

Зазначають, що наразі в Авдіївці без води залишилося 22 тисячі жителів. Причини пошкодження ДФС встановлюються.

 

"На даний час вода з ДФС надходить самопливом. У разі необхідності водопостачання населення буде здійснюватися погодинно з запасів резервуару ємкістю 4000 кв. м (розташований на території міста Авдіївка), у якому питної води орієнтовно достатньо на 4 доби. У разі відсутності води в резервуарі, забезпечення населення водою буде здійснюватися шляхом підвозу автомобілями" -  передають у ДСНС у Донецькій Області.

 

Повідомляється також, що 25 грудня було виявлено місце пошкодження повітряної лінії електромережі на непідконтрольній території. Відновлювальні роботи планують проводити сьогодні, 26 грудня, при гарантіях безпеки та припиненню вогню. Подача води населенню м. Авдіївка здійснюється 26 грудня з 05.00 до 08.00 год.

 

Як повідомляли,  у п'ятницю, 21 грудня, розпочалось заповнення водогону для подачі води на місто Торецьк та сусідні селища, де через пошкождення водопроводу унаслідок ведення бойових дій не було централізованого водопостачання п'ять днів.