Новини 10:02

Порошенко обговорив із президентом Казахстану ситуацію в окупованих територіях України

Сторони також домовились про проведення засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва в 2019 році.

Президент України Петро Порошенко 26 грудня провів телефонну розмову з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим. У ході якої вони обговорили безпекову ситуацію в тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляє прес-служба президента України.

 

 

Як зазначається, сторони домовились про проведення чергового засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва у 2019 році. 

 

"Окремо увага була приділена стану та перспективам розвитку торговельно-економічної двосторонньої співпраці. Глави обох держав обговорили питання взаємодії у рамках міжнародних організацій, зокрема ООН", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, лідери двох держав відзначили обопільну зацікавленість в активізації  динаміки політичного діалогу між Україною та Республікою Казахстан.

 

Нагадаємо, 29 жовтня міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що Україна та Казахстан підписали договір про екстрадицію, а також про правову допомогу у кримінальних справах.

схожі новини