Новини 10:59

Трамп більше не відповідатиме на питання Мюллера - адвокат

Раніше президент США відправив спецпрокурору відповіді на питання у справі про можливе втручання РФ у вибори 2016 року.

Адвокат президента Сполучених Штатів Америки Рудольф Джуліані заявив, що Дональд Трамп більше не відповідатиме на питання спеціального прокурора Роберта Мюллера, який веде розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори 2016 року. Про це повідомляє американське видання The Hill.

 

"Я думаю, що я чітко зазначив це десь 10 днів тому - тільки через мій труп, а я ще не помер", - зауважив захисник глави Білого дому.

 

Нагадаємо, у листопаді Трамп відправив Мюллеру свої письмові відповіді на питання у справі про можливе втручання РФ в американські вибори 2016 року.

 

Раніше Трамп заявив, що відповість на питання Мюллера, який розслідує втручання Росії в американські вибори та ймовірну змови штабу Трампа з Москвою.

 

Як повідомлялося, 18 вересня рамп віддав офіційне розпорядження, щоб Міністерство юстиції розсекретило частину документів щодо розслідування втручання РФ в американські вибори. 

 

У січні 2018 року стало відомо, що спецпрокурор  планує допитати Трампа  через можливе втручання Росії у проведення виборів у США. 24 січня Трамп заявив, що  готовий під присягою відповісти на питання Мюллера . У квітні Мюллер допитав щонайменше двох російських олігархів щодо фінансування передвиборної кампанії президента Дональда Трампа росіянами.

схожі новини