Новини 13:54

З'явилися нові докази фінансування Росією терористів "ЛНР"

Зокрема, було виявлено реактивний піхотний вогнемет «Шмель» та інші вибухонебезпечні предмети, виробником яких є Російська Федерація.

Генеральна прокуратура України здобула чергові докази фінансування Російською Федерацією незаконних збройних формувань на території Луганської області. Про це у середу, 9 січня, повідомив прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко у Facebook.

 

Так, у районі с. Лобачеве Новоайдарського району Луганської області (перебуває під контролем Збройних Сил України) та с. Жовте Слов’яносербського району Луганської області (підконтрольне терористичній організації «ЛНР») виявлено схованку, яка за всіма ознаками облаштована диверсійно-розвідувальними групами ворога. У ній зберігалися 2 продуктові набори для військовослужбовців Збройних Сил Російської Федерації, реактивний піхотний вогнемет «Шмель» та інші вибухонебезпечні предмети, виробником яких є Російська Федерація.

 

 

 

Зазаначається, що добуті докази буде використано у справах проти Російської Федерації в міжнародних судових інстанціях. Активна робота Генеральної прокуратури України на відповідному напрямі триває.

 

Як повідомляли, Генеральна прокуратура України задокументувала докази фінансування Росією незаконних збройних формувань на Донбасі, а саме –  у Донецькій області українські військові виявили неконтактний вибуховий пристрій НВП-П "Охота" та мінно-вибухові пристрої ПМН-2, які, за попередньою інформацією, на озброєнні Збройних сил України не перебувають і не використовуються. 

 

схожі новини