Новини 19:00

ГПУ повідомила підозру колишньому міністрові оборони України

Його підозрюють в участі в складі злочинної організації колишнього президента Віктора Януковича, заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем та вчиненні державної зради в інтересах РФ.

Департамент міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України оголосив підозру колишньому міністру оборони України Дмитру Саламатіну. Про це повідомляє генпрокурор України Юрій Луценко в Facebook.

 

Його підозрюють в участі в складі злочинної організації колишнього президента Віктора Януковича, заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем та вчиненні державної зради в інтересах РФ. Саламатін також підозрюється у підриві обороноздатності, державної та економічної безпеці України шляхом вчинення умисних дій, спрямованих на витіснення України з світових ринків зброї на користь РФ.

 

Луценко написав, що "тільки умисні дії Саламатіна по зриву контракту між казенним підприємством "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені А. А. Морозова", державним підприємством "Антонов" та державним підприємством "СВТФ "Прогрес" і Міноборони Республіки Ірак на поставку, ремонт, обслуговування військової техніки призвело до збитків України на 560 млн доларів".

 

Нагадаємо, в будівлі Державного агентства резерву України проводилися обшуки через ймовірну причетність окремих службових осіб до завдання державі збитків в особливо великих розмірах.

схожі новини