Новини 18:58

У США відреагували на загибель мирних жителів через черги на блокпостах окупантів

У посольстві США підкреслили, що Росія повинна виконувати Мінські угоди.

Посольство США в Україні відреагувало на загибель мирних жителів, які очікували в черзі на перетин лінії зіткнення на блокпостах окупантів, наголосивши, що за ці смерті відповідальна Росія та підконтрольні їй бойовики. Про це у вівторок, 15 січня, повідомляє прес-служба диппредставництва.

 

"Українці помирають, очікуючи в черзі на перетин лінії зіткнення. Росія та її поплічники блокують гуманітарну допомогу і несуть відповідальність за ці смерті. Усі, хто причетні до цього, могли б зробити процедуру перетину більш гладкою, при цьому зберігаючи Україну в безпеці. Росія може і повинна виконувати Мінські угоди і рухатися до миру в Україні", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 11 січня українська сторона  Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомила, що російські окупаційні війська не припиняють штучно створювати труднощі на блокпостах та КПВВ уздовж лінії зіткнення на Донбасі, які загрожують життю та здоров’ю цивільного населення. Зокрема, 9 січня перед офісом СММ у місті Горлівка, на північному сході від Донецька, спостерігачі бачили на землі тіло померлої жінки (69 років), біля якої були три медпрацівники та чотири найманця збройних формувань РФ.

схожі новини