Новини 16:06

Аварія судна біля Туреччини. В Україну привезли тіла трьох моряків – ЗМІ

За даними ЗМІ, тіла моряків доставили до Одеси, Черкас та Харкова, де живуть члени їх родин.

В Україну доставили тіла трьох моряків, які загинули внаслідок аварії вантажного судна Volgo Balt 214 біля берегів Самсуна (Туреччина), тіло четвертого – досі не знайшли. Про це в четвер, 17 січня, повідомляє "Громадське" з посиланням на джерела в дипломатичних колах.

 

За даними ЗМІ, тіла моряків доставили до Одеси, Черкас та Харкова, де живуть члени їх родин. Водночас, як зазначається, не відомо, чи отримали врятовані семеро моряків компенсацію від страхової компанії.

 

"Вони їздили до Стамбула, наодинці проводили переговори зі страховою компанією, але чи отримали компенсацію – не знаю", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 7 січня вантажне судно "Volgo Balt 214", яке йшло під прапором Панами, затонуло біля берегів Туреччини в Чорному морі після сильного удару хвилі. На борту перебували 11 громадян України. Унаслідок аварії вантажного судна"Volgo Balt 214" біля берегів Самсуна (Туреччина) загинули шість осіб, чотири з яких - громадяни України.

 

8 січня посол України в Туреччині Андрій Сибіга оприлюднив список постраждалих моряків, членів команди вантажного судна, яке затонуло біля берегів Туреччини. Список моряків, які перебувають у лікарні у Самсуні: Шевчук Станіслав, Мільніченко Павло, Геращенко Олег, Ільченко Євгеній, Яценко Євген, Скачко Денис та Будко Тетяна. Він також зазначив, що внаслідок аварії судна загинули громадяни України Володимир Овдієнко, Дмитро Крепець, Ростислав В'язовський і Руслан Бондик.

 

8 січня в Чорному морі турецькі рятувальники витягли з води тіло українського моряка, який загинув внаслідок аварії вантажного судна Volgo-Balt 214 біля берегів Туреччини. Згодом рятувальники витягли з води тіла ще двох українських моряків.

 

12 січня семеро українських моряків, врятованих із судна, яке зазнало аварії біля берегів Туреччини, прибули до Одеси.