Новини 17:45

Росія не надала Європейському суду з прав людини документи по справі Сенцова

Зазначається, що РФ запропонувала відкласти обмін документами після закінчення судового розгляду про російську анексію Криму.

Міністерство юстиції Російської Федерації запропонувало Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) відкласти обмін документами за скаргою засудженого в Росії українського політв'язня Олега Сенцова. Про це у четвер, 17 січня, повідомляють росЗМІ.

 

Зазначається, що Росія запропонувала відкласти обмін документами після закінчення судового розгляду про російську анексію Криму. Відповідні документи російська влада направила в Європейський суд з прав людини 16 січня.

 

"У зв'язку з повідомленням Європейським судом з прав людини про зупинення провадження по скарзі "Сенцов проти Росії" до завершення розгляду по справі "Україна проти Росії (Крим)", влада Росії направили позицію про недоцільність обміну процесуальними документами щодо прийнятності та суті справи до винесення рішення з питання прийнятності зазначеної міждержавної скарги, враховуючи, що висновки ЄСПЛ в цьому рішенні можуть істотним чином вплинути на зміст правових позицій сторін за індивідуальною скаргою", - йдеться в повідомленні.

 

14 січня Європейський суд з прав людини прийняв до розгляду позов незаконно засудженого до РФ українського режисера Олега Сенцова. ЄСПЛ надав строк уряду РФ до 16 січня 2019 року представити свій письмовий висновок.

 

Як повідомляли, Перша віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко у четвер, 10 січня, отримала листа від українського політв'язня Олега Сенцова, який утримується в колонії суворого режиму в Лабитнангі у Росії.