Новини 09:28

Суд обрав запобіжний захід пропагандистці, яку видворили з РФ

Крім того, у спецслужбі повідомили, що розслідують різні версії, чому Росія депортувала Бойко.

Галицький районний суд Львова обрав запобіжний захід у вигляді арешту для пропагандистки Олени Бойко (Віщур), якій інкримінують публічні заклики до порушення територіальної цілісності України, її арештували на два місяці без права внесення застави. Відповідне рішення суд ухвалив 17 січня.

 

Зазначається, що до 17 березня Бойко перебуватиме за ґратами. Таким чином, суд задовольнив клопотання слідчих. Своєю чергою, затримана під час судового розгляду також просила, щоб її утримували за ґратами, заявляючи, що на волі їй загрожує небезпека.

 

"Людина, яка скоїла злочин проти держави України, зараз буде за ґратами, і це – важливо. Те, що відбувалось у суді, це ще один доказ того, що російське гасло, що «Росія своїх не кидає» не діє... Ця жінка була оголошена у розшук, і коли вона перетнула кордон України, її було затримано працівниками СБУ", – заявив речник управління СБУ в Львівській області Олег Александров.

 

Крім того, у спецслужбі повідомили, що розслідують різні версії, чому Росія видворила Бойко.

 

Нагадаємо, 17 січня Служба безпеки України повідомила, що затримала депортовану з РФ пропагандистку Олену Бойко (Віщур), яка публічно закликала до порушення територіальної цілісності України. 

схожі новини