Новини 15:31

Клімкін оголосив, що підтримує ідею введення подвійного громадянства в Україні

Водночас глава МЗС відзначив, що для тих, у кого є російський паспорт подвійного громадянства бути не може.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив про необхідність проведення дискусій щодо введення подвійного громадянства в України, наголосивши, що підтримує ідею його введення. Про це він заявив у п'ятницю, 18 січня, на прес-конференції.

 

"Я буду і надалі надавати поштовху цій дискусії (щодо подвійного громадянства – Ред.), я вважаю, що вона потрібна так, як і потрібне подвійне громадянство. Ми пережили умови, коли могли казати, що цей інструмент можемо оминути. Ми представили своє попереднє бачення", – підкреслив Клімкін.

 

Водночас він відзначив, що для тих, у кого є російський паспорт подвійного громадянства бути не може.

 

"Ніякого подвійного громадянства для тих, хто з російським паспортами на сьогодні, поки є агресія, не може бути", – повідомив глава МЗС.

 

За його словами, наразі потрібно вирішити питання, яким чином прописати критерії для подвійного громадянства.

 

"Спочатку нам потрібна внутрішня позиція і, я вважаю, що все більше політичних діячів в Україні готові брати участь в цій дискусії. Зараз багато хто готовий долучатися до можливих законодавчих пропозицій. Це б нам дозволило вирішити декілька дуже важливих проблем. Але потрібна відверта щира дискусія, без цього воно працювати не буде", – додав очільник зовнішньополітичного відомства.

 

Як повідомлялося, 3 жовтня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що в Україні необхідно провести дискусію щодо подвійного громадянства. 

 

30 жовтня міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що українцям треба почати суспільну дискусію стосовно можливості мати громадянство декількох країн.

схожі новини