Новини 15:31

Клімкін оголосив, що підтримує ідею введення подвійного громадянства в Україні

Водночас глава МЗС відзначив, що для тих, у кого є російський паспорт подвійного громадянства бути не може.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив про необхідність проведення дискусій щодо введення подвійного громадянства в України, наголосивши, що підтримує ідею його введення. Про це він заявив у п'ятницю, 18 січня, на прес-конференції.

 

"Я буду і надалі надавати поштовху цій дискусії (щодо подвійного громадянства – Ред.), я вважаю, що вона потрібна так, як і потрібне подвійне громадянство. Ми пережили умови, коли могли казати, що цей інструмент можемо оминути. Ми представили своє попереднє бачення", – підкреслив Клімкін.

 

Водночас він відзначив, що для тих, у кого є російський паспорт подвійного громадянства бути не може.

 

"Ніякого подвійного громадянства для тих, хто з російським паспортами на сьогодні, поки є агресія, не може бути", – повідомив глава МЗС.

 

За його словами, наразі потрібно вирішити питання, яким чином прописати критерії для подвійного громадянства.

 

"Спочатку нам потрібна внутрішня позиція і, я вважаю, що все більше політичних діячів в Україні готові брати участь в цій дискусії. Зараз багато хто готовий долучатися до можливих законодавчих пропозицій. Це б нам дозволило вирішити декілька дуже важливих проблем. Але потрібна відверта щира дискусія, без цього воно працювати не буде", – додав очільник зовнішньополітичного відомства.

 

Як повідомлялося, 3 жовтня міністр закордонних справ Павло Клімкін повідомив, що в Україні необхідно провести дискусію щодо подвійного громадянства. 

 

30 жовтня міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що українцям треба почати суспільну дискусію стосовно можливості мати громадянство декількох країн.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...