Новини 16:03

На Донеччині у приватному будинку знайшли мертвими двох військових

Наразі триває досудове розслідування, здійснюються оперативні та слідчі ді.

У будинку в с. Калинове Покровського району Донецької області було знайдено тіла двох військовослужбовців з ознаками насильницької смерті. Про це у п'ятницю, 18 січня, повідомила прес-служба Головного управління національної поліції у Донецькій області.

 

"Відомості щодо цього цього факту внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР) як навмисне вбивство двох і більше осіб. Триває досудове розслідування, здійснюються оперативні та слідчі дії", - сказала прес-секретар поліції Іванна Ященко.

 

Своєю чергою, в прес-службі Державного бюро розслідувань повідомили, що наразі вони не розслідують цю справу, але не виключили, що її можуть передати до ДБР, якщо з'ясується, що до злочину не причетні цивільні особи.

 

Як повідомляли, правоохоронці 18 грудня 2018 року закрили кримінальне провадження про доведення до самогубства Героя України, виконувача обов'язків керівника Миколаївського аеропорту Владислава Волошина "у зв’язку із встановленням відсутності в діянні складу кримінального правопорушення".