Новини 15:57

У Києві з’явився мурал, присвячений бою під Крутами

Мурал знаходиться за адресою вул. Велика Васильківська, 111/113.

У Києві на вулиці Велика Васильківська 111/113, неподалік від станції метро «Палац «Україна», з’явився мурал, присвячений бою під Крутами. З 7 лютого у кінотеатрах розпочнеться показ фільму «Крути 1918», присвяченого 100-річчю бою.

 

 

«Для мене особисто події Крут — це подвиг молодих та нескорених, «Огонь запеклих не пече». Це свідома загибель за власну країну, це свідома самопожертва перед обличчям страшної червоної навали. І ще це сторічний урок нам сьогоднішнім, як треба боронити Вітчизну. Саме тому ми й ухвалили рішення розпочати малювати у грудні, щоб хоча б на мить синхронізуватися з хлопцями», — розповів художник Андрій Пальваль.

 

Над муралом також працювали творці фільму «Крути 1918». У грудні повідомлялося про початок створення цього муралу. «Крути» є третьої роботою художника, яка висвітлює тему боротьби народу за незалежність. Першою роботою був портрет Михайла Грушевського, а другою — Павла Скоропадського, зазначають на сторінці фільму «Крути 1918».

 

Як повідомляли, Держкіно оприлюднило новий трейлер історичного екшену "Крути 1918", приуроченого 100-річчю бою під Крутами.