Новини 13:34

В Україну з Грузії повернулися українці, яких звинуватили в зберіганні зброї

Раніше Тбіліський суд випустив громадян України під заставу.

В Україну у вівторок, 5 лютого, повернулися українці, яких у Грузії заарештували в рамках кримінальної справи про незаконне зберігання зброї. Про це повідомив народний депутат від партії "Самопоміч" та екс-командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

 

"Українські добровольці (які через провокацію ФСБ просиділи два місяці в одиночних камерах Тбіліській в'язниці) повернулися в Україну", – заявив він.

 

 

 

 

Як повідомлялося, 4 лютого в Грузії Тбіліський суд змінив запобіжний захід українцям, яких заарештували в рамках кримінальної справи про незаконне зберігання зброї, громадян України випустили під заставу. 

 

Нагадаємо, 2 грудня МВС Грузії повідомило, що в Тбілісі були затримані 6 громадян України і один громадянин Грузії, проти них відкрили кримінальне провадження за ст. 236 Кримінального кодексу Грузії ("Незаконне придбання та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв").

 

4 грудня головна прокуратура Грузії висунула офіційні звинувачення шістьом громадянам України, затриманих під час спецоперації за придбання та зберігання зброї.

 

У Тбілісі суд взяв під варту шістьох затриманих українців та одного грузина.