Новини 14:30

ЄСПЛ переніс слухання щодо позову України проти Росії

Причини відповідного рішення та дата нового засідання наразі не відомі.

Європейський суд з прав людини переніс слухання, заплановані на 27 лютого, щодо позову України проти РФ стосовно порушень прав людини в окупованому Криму. Про це кореспонденту Тижня повідомили в заступника міністра юстиції України, уповноваженого в справах ЄСПЛ Івана Ліщини.

 

 

ЄСПЛ проінформував українську сторону про перенесення дати слухань 5 лютого. Причини відповідного рішення та дата нового засідання наразі не відомі.

 

"Суд не відмінив слухання, він лише повідомив про перенесення дати слухання. Коли буде більш детальна інформація від Суду, тоді будемо щось коментувати", – повідомили в Мін'юсті.

 

Нагадаємо, 27 серпня Європейський суд з прав людини зареєстрував нову Міждержавну заяву України проти Росії, позов стосується порушення прав українців, які незаконно утримувалися чи утримуються в Криму та РФ. 

 

Суддя Європейського суду з прав людини від України Ганна Юдківська повідомила, що міждержавна справа за скаргою України щодо масових порушень РФ прав людини в окупованому Криму в період анексії вже готова до розгляду, у справі має бути проведено два слухання, однак лише одне з них буде відкритим.

схожі новини