Новини 11:32

"Росія повинна поплатитися". Глава Міноборони Британії заявив про плани після Brexit

Гевін Вільямсон повідомив, що після виходу з ЄС Лондон має зміцнити глобальну присутність.

Міністр оборони Британії Гевін Вільямсон заявив, що після виходу з Європейського Союзу країна має посилити свою військову позицію та інвестувати в наступальні кібернетичні можливості. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

"Brexit підводить нас до визначного моменту в нашій історії. Моменту, коли ми маємо зміцнити нашу глобальну присутність, посилити нашу смертоносність, наростити нашу масу" - зауважив глава оборонного відомства.

 

Зокрема, він опише межі між миром і війною як "розмиті" і скаже, що Британія та її союзники повинні бути готові "використовувати жорсткі сили для підтримки наших інтересів".

 

"Ми можемо побудувати нові альянси, відродити старі і, найголовніше, зрозуміти, що ми є країною, яка буде діяти у разі потреби. І нація, до якої люди можуть звернутися, коли світ потребує лідерства", - додав  Вільямсон.

 

Крім того, він оголосить про першу місію авіаносця HMS Queen Elizabeth, яка включатиме Середземне море, Близький Схід і Тихий океан

 

Водночас Вільямсон висвітлить тісні військові зв'язки США та Британії і  повторить заклик Дональда Трампа щодо збільшення витрат на оборону, пояснюючи це необхідністю боротися з російськими провокаціями.

 

За його словами, РФ повинна "заплатити за свої провокації", зокрема, за анексію Криму, втручання у президентські вибори в США в 2016 році, й отруєння екс-полковника ГРУ Сергєя Скріпаля та його доньки Юлії нервово-паралітичною речовиною  "Новичок".

 

"За такі дії Росія повинна поплатитися", - скаже Вільямсон.

 

Нагадаємо, 15 січня британський парламент проголосував проти угоди Мей щодо виходу країни з ЄС. Зокрема, за угоду проголосували  202 парламентарі, а проти - 432.

схожі новини