Новини 16:58

НАБУ підготувало подання про зняття недоторканності з двох нардепів – ЗМІ

За даними ЗМІ, обох депутатів підозрюють у корупційних правопорушеннях.

Національне антикорупційне бюро підготувало подання про зняття недоторканності з народних депутатів Костянтина Жеваго та Сергія Скуратовського через підозри в корупції. Про це в понеділок, 11 лютого, повідомляють "Українські Новини" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

 

Як зазначається, позафракційного Жеваго підозрюють у злочині, що стосується електронного декларування, а саме: декларування недостовірної інформації (ст 366-1 Кримінального кодексу).

 

Крім того, згідно з повідомленням, депутата від фракції Радикальної партії Олега Ляшка, голову комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Скуратовського також підозрюють у корупційному правопорушенні, пов'язаним з декларуванням недостовірної інформації.

 

Як повідомлялося,  7 листопада генеральний прокурор України Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, на затримання та обрання запобіжного заходу щодо народного депутата Станіслава Березкіна. 

схожі новини