Новини 19:15

"Мета РФ - залякати союзників Заходу". Грузія відреагувала на активізацію НАТО в Чорному морі

Глава МЗС Грузії заявив, що зміцнення позицій Альянсу в Чорноморському басейні сприятиме встановленню миру і стабільності.

Грузія з ентузіазмом підтримує зміцнення позицій Північноатлантичного альянсу в Чорноморському басейні. Про це міністр закордонних справ Грузії Давид Залкаліані, передає "Грузия Online".

 

Зазначається, що дана заява прозвучала на полях Мюнхенської конференції. Зокрема, Залкаліані виступив з промовою на заході, присвяченому питанням безпеки на Чорному морі. 

 

За його словами, зміцнення позицій Альянсу в Чорноморському басейні сприятиме встановленню миру і стабільності. 

 

Водночас глава дипвідомтсва наголосив, що сильні і надійні партнери на Чорному морі важливі і для самого Альянсу, оскільки Москва намагається "посилити свою гегемонію в регіоні".

 

"Нікого не повинно дивувати, що НАТО особливо турбує анексія Росією Криму, криза, яку вона створила в Східній Україні і в Азовському морі. Все це робить очевидним стратегію Росії: використовувати силу для досягнення своїх політичних цілей за рахунок інших суверенних держав регіону. Очевидно, що мета Росії - залякати союзників Заходу в регіоні і створити нові розділові лінії і так звані "сфери впливу в Європі", - заявив Залкаліані.

 

Нагадаємо, 14 лютого міністр оборони України Степан Полторак заявив, що НАТО планує збільшити присутність своїх сил в Чорному морі. 

схожі новини