Новини 17:03

Польща підтримала введення санкцій проти РФ через агресивні дії у Азовському морі

Чапутович заявив про підтримку ріщення глав МЗС країн Євросоюзу дати "зелене світло" для введення додаткових санкцій проти Росії.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович заявив у Брюсселі, що Польща підтримує введення санкцій проти осіб, відповідальних за агресивні дії щодо України у районі Азовського моря. Про це повідомляє  "Польське радіо"

 

Варто зазначити, Чапутович заявив про підтримку ріщення глав МЗС країн Євросоюзу дати "зелене світло" на зустрічі у Брюсселі для введення додаткових санкцій проти Росії у зв’язку з агресією у Керченській протоці.

 

"У цілому ми підтримуємо те, що особи, котрі призвели до порушення закону в Азовському морі, будуть якось вказані та охоплені санкціями. Польща підтримує ці дії. Самі прізвища обговорювали на рівні робочих груп", - підкреслив Чапутович.

 

Нагадаємо, у понеділок, 18 лютого, заступник голови адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв повідомив, що рада міністрів закордонних справ ЄС схвалила "азовський пакет" санкцій проти Російської Федерації (РФ).

схожі новини