Новини 2019-02-19 16:11

У Генштабі повідомили, скільки бойових бригад і полків було сформовано за час війни на Донбасі

Також у відомстві зазначили, що за роки російської агресії було оневлено окремий ряд військ та створено окремий різновид сил - Сили спеціальних операції.

За час російської агресії у Збройних силах України створено потужний оперативний резерв військових, які вже мали досвід в зоні бойових дій. Про це у вівторок, 19 лютого, повідомив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Бессараб у Верховній раді.

 

Зокрмема, за словами Бессараба, за останні п'ять років протистояння агресії РФ було сформовано 29 нових бойових бригад і полків.

 

"Оновлено окремий рід військ, створено окремий різновид сил – Сили спеціальних операцій. Окрім того, реформована система територіальної оборони. Створено потужний оперативний резерв, до кого зараховано більше 198 тис. резервістів, які мають досвід виконання завдань в зоні бойових дій", - повідомив Бессараб.

 

Як повідомляли, 15 лютого на конференції з питань розвитку Сил спеціальних операцій ЗСУ українські військові спільно з колегами з дев'яти країн обговорили протидію спецпідрозділам Російської Федерації.