Новини 18:42

У МОЗ повідомили, хто став новим головою Держлікслужби

До фінального етапу конкурсу на відповідну посаду пройшли двоє кандидатів.

Міністерство охорони здоров'я повідомило, що у вівторок, 19 лютого, відбувся конкурс на посаду голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками, за результатами якого переміг Роман Ісаєнко. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

 

Як зазначається, до фінального етапу конкурсу пройшли двоє кандидатів: Костянтин Сич та Ісаєнко, який тимчасово виконував обов’язки голови Держлікслужби.

 

"Конкурсний відбір проходив у три етапи: тестування на знання законодавства, вирішення ситуаційних завдань та співбесіда. Кожен етап оцінювався максимально у 5 балів. Із загальним відривом майже у 6 балів, Роман Ісаєнко переміг у конкурсі та очолив Держлікслужбу.  Результати кожного етапу оцінювала Комісія з питань вищого державного корпусу", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 19 вересня уряд прийняв рішення відсторонити керівника Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Наталію Гудзь та її першого заступника Владислава Цілину. 

 

24 вересня Кабінет міністрів призначив Романа Ісаєнка тимчасовим виконувачем обов'язків глави Служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. 

 

21 листопада Кабінет Міністрів звільнив главу Державної служби з лікарських засобів і контролю за наркотиками Наталію Гудзь.