Новини 11:25

У Чорне море увійшов американський есмінець для проведення спільних з Україною навчань

Як повідомив командувач силами ВМС США в Європі адмірал Джеймс Фогго, Donald Cook зайде в порт Одеси.

Американський есмінець USS Donald Cook увійшов у Чорне море для проведення спільних з Україною та іншими союзниками навчань. Про це у середу, 20 лютого,  повідомляє російська служба «Голосу Америки».

 

 

Зазначимо, що український флот регулярно проводить навчання з відбиття атаки у відкритому морі з боку Росії, особливо - після захоплення в Азовському морі українських моряків.

 

Як повідомив командувач силами ВМС США в Європі адмірал Джеймс Фогго, Donald Cook зайде в порт Одеси. Адмірал також заявив, що ситуація, пов'язана з атакою Росії в Азовському морі, була для нього "дуже обтяжливою".

 

«Це постійно хвилює мене, – заявив Фогго журналістам. – Це українські моряки, офіцери і командувачі. Вони не злочинці, а їм висунули звинувачення за кримінальним кодексом. Вони повинні отримати захист відповідно до Женевської конвенції, ось чому США і інші країни НАТО втручаються в ситуацію і вимагають звільнити їх негайно, але Росія як і раніше утримує їх. Це абсолютно неправильно, і це не те поведінка, якої можна очікувати від великої держави, якою хоче бути Росія", -  сказав адмірал Фогго в бесіді з журналістами на полях Мюнхенської конференції з безпеки на минулих вихідних.

 

Як повідомляли, плавбаза військово-морських сил Німеччини Werra та мінний тральщик ВМС Туреччини Akcakoca, що входять до складу Другої постійної протимінної групи НАТО, увійшли в акваторію Чорного моря. 

схожі новини